Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Libya

Libya satılık emlak

Libya bir Kuzey Afrika Eyaletidir. Libya, Kuzey Afrika'nın merkez bölgesini işgal ediyor, Sirte Körfezi çevresindeki Akdeniz'e bakıyor, dünyanın on yedinci ülkesi olan Afrika'nın dördüncü büyük ülkesi. Kuzey-batı Tunus, batıda Cezayir, güneyde Nijer ve Çad, güney doğuda Sudan, doğuda Mısır ile sınır komşusudur.

 Libya'nın ekonomisi petrol endüstrisine bağlıdır, ancak yıllar geçtikçe ekonomi ve emlak piyasası Libya hükümetinin bazı politikalarından ve kiralama amaçlı mülkleri önleyen yasalardan etkilenmiştir.

Bu durum ve kalıcı devrim sonrası istikrarsızlık, Libya'da satılık mülk satın almakta zorlanan yatırımcıların korkusuna neden oldu.

Devrimden sonra, mülk yasalarının reformu ve tazminat talep edilmesi nedeniyle eski el koyulmuş toprak sahiplerinin baskısına geri döndüğü için emlak piyasaları kendilerini kargaşa içinde buldu.

Libya'nın finansal sektörünün gelişimi, Libya'nın dengesizliği nedeniyle durgun kalmıştır, bu nedenle bugün özellikle düşük gelirli insanlar veya küçük borçluların konut finansmanına erişmesi özellikle zordur ve bazen Libya'da satılık mülk satın almak imkansız gibi görünmektedir.

Bu çirkin duruma rağmen, özellikle sermaye Tripoli yatırımcılarının Libya'da satılık emlak arayacakları muhtemel

Satılık daireler aramak için Trablus'un bölgeleri açısından en iyi mahalleler Ben Ashour, Nofleen ve Zawiat Dahmani mahalleleridir. Burada fiyatlar daha yüksektir ve satılık mülkler genellikle merkezi bir konumda, elçiliklerin ve yurtların yanında, aynı zamanda hastanelerde ve özel kliniklerde ve en iyi okullarda bulunur.

 

Turistik amaçlı, bahçe ve daha fazla alana sahip satılık bir mülk arıyorsanız, Serraj ve Janzour bölgeleri en iyisidir. Satılık mülkler arasında bahçeli, bahçeli, hatta yüzme havuzlu geniş villalar bulabilirsiniz.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 22066

Satilik Villa, Libya, Tripoli, عين زارة, بير الأسطى ميلاد/ مدرسة عبد المنعم رياض

1,899,420.33TRY
Satilik
Villa

520 m²
Satılık Villa
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB